![]() |






Trwa ładowanie danych...(1000 GB, 8 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(28000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(22000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(22000 GB, 512 SATA 6Gb)
(2000 GB, 2000 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(4000 GB, 0 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
(4000 GB, 0 SATA 6Gb)
(6000 GB, 0 SATA 6Gb)
(8000 GB, 0 SATA 6Gb)
(1000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(14000 GB, 0 SATA 6Gb)
(16000 GB, 0 SATA 6Gb)
(18000 GB, 0 SATA 6Gb)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
| Rodzaj | magnetyczne |
| Producent | Western Digital |
| Seria | Scorpio Blue |
| Model | WD5000BEVT |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Ilość talerzy | 2 |
| Ilość głowic | 4 |
| Średni czas dostępu | 12 ms |
| Temperatura pracy | 0-60 st. C |
| Pobór prądu (spoczynek) | 0.85 W |
| Pobór prądu (praca) | 2.5 W |
| Głośność | 24 dB |
| Wymiary | 100.2x69.85x9.5 |
| Waga | 117 g |
| Rok produkcji | 2009 |
| Informacje dodatkowe | Dyski z serii Scorpio Blue wyposa¿one s± w technologie ShockGuard zabezpieczaj±c± talerze dysku od uszkodzeñ mechanicznych podczas upadku (parkuj±cy g³owice podczas wykrycia przeci±¿enia). |
| Autor | Wyniki |
| redmarianb 2010-04-03 19:53:52 | Zobacz pełne wyniki |
| PeterMac 2009-09-08 18:54:46 | Zobacz pełne wyniki |
| Bródka 2009-07-14 00:14:22 | Zobacz pełne wyniki |
Zobacz wszystkie testy dysku Western Digital Scorpio Blue WD5000BEVT
| Autor | Ocena | Komentarz |
| 2010-02-25 22:12:47 |
4.75/5 | moim zdaniem idealny. Zobacz pełną ocenę |
| 2010-04-03 20:00:23 |
4.5/5 | dysk by³ ju¿ laptopie jak bym mia³ kupowaæ wybra³bym dysk z 7200 obr./min Zobacz pełną ocenę |
Co sądzisz o swoim dysku? Oceń go! Pomoże to innym w podjęciu decyzji przy wyborze dysku. Podziel się swoją opinią.
Dyskusja na forum