![]() |






Trwa ładowanie danych...(1000 GB, 8 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(28000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(22000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(22000 GB, 512 SATA 6Gb)
(2000 GB, 2000 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(4000 GB, 0 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
(4000 GB, 0 SATA 6Gb)
(6000 GB, 0 SATA 6Gb)
(8000 GB, 0 SATA 6Gb)
(1000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(14000 GB, 0 SATA 6Gb)
(16000 GB, 0 SATA 6Gb)
(18000 GB, 0 SATA 6Gb)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
| Rodzaj | magnetyczne |
| Producent | Western Digital |
| Seria | RE3 |
| Model | WD5002ABYS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Ilość talerzy | 2 |
| Ilość głowic | 3 |
| Średni czas dostępu | 8.9 ms |
| Wytrzymałość (praca) | 65 G |
| Wytrzymałość (spoczynek) | 300 G |
| MTBF | 1200000 h |
| Temperatura pracy | 0-60 st. C |
| Zapis prostopadły | TAK |
| Pobór prądu (spoczynek) | 7.7 W |
| Pobór prądu (praca) | 8.3 W |
| Głośność | 29 dB |
| Wymiary | 147x101.6x26.1 |
| Waga | 0.63 g |
| Rok produkcji | 2009 |
| Informacje dodatkowe | Seria RE3 - rzeznaczony dla serwerów i ci±g³ej (24h/dobê) pracy. |
| Autor | Wyniki |
| mac678 2011-08-22 22:44:04 | Zobacz pełne wyniki |
Zobacz wszystkie testy dysku Western Digital RE3 WD5002ABYS
| Autor | Ocena | Komentarz |
| 2011-08-22 22:53:05 |
4/5 | Dla mnie jest bardzo dobry, poniewa¿ kupiony za 150 z³ zupe³nie nowy, z zestawem do hotpluga i trzyletni± gwarancj±, a przecie¿ to dysk serwerowy 24/7 z d³uuuuga¶nym MTBF ;)Jeszcze dzi¶ kosztuje grubo ponad 200 z³ w sklepie ;p Czas poka¿e, czy mój optymizm jest s³uszny, dzi¶ jestem zadowolony z zakupu ;D Zobacz pełną ocenę |
Co sądzisz o swoim dysku? Oceń go! Pomoże to innym w podjęciu decyzji przy wyborze dysku. Podziel się swoją opinią.
Dyskusja na forum