![]() |






Trwa ładowanie danych...(1000 GB, 8 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(28000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(22000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(22000 GB, 512 SATA 6Gb)
(2000 GB, 2000 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(4000 GB, 0 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
(4000 GB, 0 SATA 6Gb)
(6000 GB, 0 SATA 6Gb)
(8000 GB, 0 SATA 6Gb)
(1000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(14000 GB, 0 SATA 6Gb)
(16000 GB, 0 SATA 6Gb)
(18000 GB, 0 SATA 6Gb)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
| Rodzaj | magnetyczne |
| Producent | Hitachi |
| Seria | Travelstar 5K160 |
| Model | HTS541640J9SA00 |
| Pojemność | 40 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Ilość talerzy | 1 |
| Ilość głowic | 1 |
| Max. transfer wewnętrzny | 67.5 MB/s |
| Średni czas dostępu | 11 ms |
| Wytrzymałość (praca) | 325 G |
| Wytrzymałość (spoczynek) | 1000 G |
| Temperatura pracy | 5-55 st. C |
| NCQ | TAK |
| Zapis prostopadły | TAK |
| Pobór prądu (spoczynek) | 0.8 W |
| Pobór prądu (praca) | 1.8 W |
| Głośność | 22 dB |
| Wymiary | 100x70x9.5 |
| Waga | 95 g |
| Rok produkcji | 2007 |
| Autor | Wyniki |
| Biggerszu 2009-10-06 11:45:32 | Zobacz pełne wyniki |
Zobacz wszystkie testy dysku Hitachi Travelstar 5K160 HTS541640J9SA00
Co sądzisz o swoim dysku? Oceń go! Pomoże to innym w podjęciu decyzji przy wyborze dysku. Oceń dysk Hitachi Travelstar 5K160 HTS541640J9SA00
Dyskusja na forum