![]() |






Trwa ładowanie danych...(1000 GB, 8 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(28000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(22000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(22000 GB, 512 SATA 6Gb)
(2000 GB, 2000 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(4000 GB, 0 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
(4000 GB, 0 SATA 6Gb)
(6000 GB, 0 SATA 6Gb)
(8000 GB, 0 SATA 6Gb)
(1000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(14000 GB, 0 SATA 6Gb)
(16000 GB, 0 SATA 6Gb)
(18000 GB, 0 SATA 6Gb)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
| Rodzaj | SSD |
| Producent | Micron |
| Seria | C400 SED |
| Model | MTFDDAK512MAM-1K12 |
| Kontroler SSD | Marvell 88SS9187 |
| Rodzaj pamięci (SLC/MLC) | NAND |
| Prędkość zapisu | 260 MB/s |
| Prędkość odczytu | 500 MB/s |
| Pojemność | 512 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Wytrzymałość (praca) | 1500 G |
| MTBF | 1200000 h |
| Temperatura pracy | 0-70 st. C |
| NCQ | TAK |
| Pobór prądu (spoczynek) | 0.1 W |
| Pobór prądu (praca) | 0.26 W |
| Wymiary | 100.5x69.85x7 |
| Waga | 73 g |
| Rok produkcji | 2013 |
| Informacje dodatkowe | Dyski z serii C400 SED wyposa¿one s± w spr¿etowy mechanizm szyfrowania danych (256-bit AES). |
Jeżeli posiadasz dysk Micron C400 SED MTFDDAK512MAM-1K12, pomóż innym użytkownikom, wykonaj test i podziel się wynikami. Przy okazji sprawdzisz jak szybki jest Twój dysk. :) Dodaj wyniki
Co sądzisz o swoim dysku? Oceń go! Pomoże to innym w podjęciu decyzji przy wyborze dysku. Oceń dysk Micron C400 SED MTFDDAK512MAM-1K12
Dyskusja na forum