![]() |






Trwa ładowanie danych...(1000 GB, 8 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(28000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(22000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(22000 GB, 512 SATA 6Gb)
(2000 GB, 2000 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(4000 GB, 0 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
(4000 GB, 0 SATA 6Gb)
(6000 GB, 0 SATA 6Gb)
(8000 GB, 0 SATA 6Gb)
(1000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(14000 GB, 0 SATA 6Gb)
(16000 GB, 0 SATA 6Gb)
(18000 GB, 0 SATA 6Gb)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
| Rodzaj | magnetyczne |
| Producent | Hitachi |
| Seria | Ultrastar He6 |
| Model | HUS726060ALA640 |
| Pojemność | 6000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Ilość talerzy | 5 |
| Ilość głowic | 10 |
| Typ łożyska | FDB |
| Średni czas dostępu | 8 ms |
| Wytrzymałość (praca) | 70 G |
| Wytrzymałość (spoczynek) | 300 G |
| MTBF | 2000000 h |
| Temperatura pracy | 5-60 st. C |
| NCQ | TAK |
| Zapis prostopadły | TAK |
| Pobór prądu (spoczynek) | 5.3 W |
| Pobór prądu (praca) | 8.7 W |
| Głośność | 20 dB |
| Wymiary | 147x101.6x26.1 |
| Waga | 640 g |
| Rok produkcji | 2013 |
| Informacje dodatkowe | Pierwsza na ¶wiecie seria dysków wykorzystuj±ca hel zamiast powietrza, dziêki czemu zmniejszone zosta³y opory pracy talerzy dysku oraz zosta³a obni¿ona temperatura pracy.
Technologia 7stac umo¿liwia wykorzystanie a¿ 7 talerzy w standardowej 3,5 calowej obudowie dysku. |
Jeżeli posiadasz dysk Hitachi Ultrastar He6 HUS726060ALA640, pomóż innym użytkownikom, wykonaj test i podziel się wynikami. Przy okazji sprawdzisz jak szybki jest Twój dysk. :) Dodaj wyniki
Co sądzisz o swoim dysku? Oceń go! Pomoże to innym w podjęciu decyzji przy wyborze dysku. Oceń dysk Hitachi Ultrastar He6 HUS726060ALA640
Dyskusja na forum