![]() |






Trwa ładowanie danych...(1000 GB, 8 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(28000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(22000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(22000 GB, 512 SATA 6Gb)
(2000 GB, 2000 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(4000 GB, 0 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
(4000 GB, 0 SATA 6Gb)
(6000 GB, 0 SATA 6Gb)
(8000 GB, 0 SATA 6Gb)
(1000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(14000 GB, 0 SATA 6Gb)
(16000 GB, 0 SATA 6Gb)
(18000 GB, 0 SATA 6Gb)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
| Rodzaj | magnetyczne |
| Producent | OCZ |
| Seria | OCZSSD2-1VTXPL60G |
| Model | Vertex Plus |
| Pojemność | 60 GB |
| Format | 2.5 " |
| Pojemność rzeczywista | 58613153 KB |
| Interfejs | SATA II |
| Bufor | 64 MB |
| Średni czas dostępu | 0.1 ms |
| Wytrzymałość (praca) | 1500 G |
| MTBF | 1500000 h |
| Temperatura pracy | 0°C ~ 70°C st. C |
| Pobór prądu (spoczynek) | 0.3 W |
| Pobór prądu (praca) | 1.5 W |
| Wymiary | 9.19 x 70 x 100 |
| Waga | 88 g |
| Informacje dodatkowe | Kompatybilny z: Windows XP, Vista, 7 (32/64 bit), Linux, Mac OSX3 lata gwarancji |
Jeżeli posiadasz dysk OCZ OCZSSD2-1VTXPL60G Vertex Plus, pomóż innym użytkownikom, wykonaj test i podziel się wynikami. Przy okazji sprawdzisz jak szybki jest Twój dysk. :) Dodaj wyniki
Co sądzisz o swoim dysku? Oceń go! Pomoże to innym w podjęciu decyzji przy wyborze dysku. Oceń dysk OCZ OCZSSD2-1VTXPL60G Vertex Plus
Dyskusja na forum