![]() |






Trwa ładowanie danych...(1000 GB, 8 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(28000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(32000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(24000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(24000 GB, 512 SATA 6Gb)
(32000 GB, 512 SATA 6Gb)
(30000 GB, 512 SATA 6Gb)
(22000 GB, 512 SAS 12 Gb)
(22000 GB, 512 SATA 6Gb)
(2000 GB, 2000 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(4000 GB, 0 NVMe)
(1000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 NVMe)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
(4000 GB, 0 SATA 6Gb)
(6000 GB, 0 SATA 6Gb)
(8000 GB, 0 SATA 6Gb)
(1000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(12000 GB, 0 SATA 6Gb)
(14000 GB, 0 SATA 6Gb)
(16000 GB, 0 SATA 6Gb)
(18000 GB, 0 SATA 6Gb)
(2000 GB, 0 SATA 6Gb)
| Rodzaj | magnetyczne |
| Producent | Seagate |
| Seria | Momentus Thin |
| Model | ST160LT007 |
| Pojemność | 160 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Ilość talerzy | 1 |
| Ilość głowic | 1 |
| Średni czas dostępu | 11 ms |
| Wytrzymałość (praca) | 350 G |
| Wytrzymałość (spoczynek) | 1000 G |
| Temperatura pracy | 0-60 st. C |
| Pobór prądu (spoczynek) | 0.65 W |
| Głośność | 23 dB |
| Wymiary | 100.55x70.1x7 |
| Waga | 92 g |
| Rok produkcji | 2011 |
| Informacje dodatkowe | Gêsto¶æ zapisu 425Gb/cal. |
| Autor | Wyniki |
| xander21 2012-05-19 16:47:23 | Zobacz pełne wyniki |
Zobacz wszystkie testy dysku Seagate Momentus Thin ST160LT007
| Autor | Ocena | Komentarz |
| 2012-05-19 21:31:55 |
3.75/5 | Dysk godny polecenia, 7mm grubo¶ci zamiast standardowo 9.5mm, szybki, cichy, dobrze pracuje nie mam zastrze¿eñ Zobacz pełną ocenę |
Co sądzisz o swoim dysku? Oceń go! Pomoże to innym w podjęciu decyzji przy wyborze dysku. Podziel się swoją opinią.
Dyskusja na forum