![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F1 |
| Symbol | HD502IJ |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| naky | Samsung Spinpoint F1 (HD502IJ) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| cieniassss | Samsung Spinpoint F1 (HD502IJ) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| naky | Samsung Spinpoint F1 (HD502IJ) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| cieniassss | Samsung Spinpoint F1 (HD502IJ) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| naky | Samsung Spinpoint F1 (HD502IJ) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| Markant | Samsung Spinpoint F1 (HD502IJ) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| cieniassss | Samsung Spinpoint F1 (HD502IJ) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |