![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F1 |
| Symbol | HD502IJ |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD502IJ
Zobacz więcej testów użytkownika cieniassss
| Maksymalny transfer | 116.8 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 57.7 MB/s |
| Średni transfer | 93.3 MB/s |
| Burst rate | 131.6 MB/s |
| Czas dostępu | 13.7 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 97.5 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 0 MB/s |
| Czas dostępu | 13.6 ms |
| Prędkość odczytu | 103046 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 104857 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD502IJ
Zobacz więcej testów użytkownika cieniassss
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-01-27 02:15:10