![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F1 |
| Symbol | HD502IJ |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD502IJ
Zobacz więcej testów użytkownika Markant
| Prędkość odczytu | 95021 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 96908 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD502IJ
Zobacz więcej testów użytkownika Markant
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-03-15 18:04:42