![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD6401AALS |
| Pojemność | 640 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD6401AALS
Zobacz więcej testów użytkownika nightvvolf
| Maksymalny transfer | 118.1 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 55.6 MB/s |
| Średni transfer | 94.2 MB/s |
| Burst rate | 128.7 MB/s |
| Czas dostępu | 11.9 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 97.5 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 232.4 MB/s |
| Czas dostępu | 12.3 ms |
| Prędkość odczytu | 123702 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 122853 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD6401AALS
Zobacz więcej testów użytkownika nightvvolf
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-05-10 00:00:39