![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD6401AALS |
| Pojemność | 640 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| joseph444 | Western Digital Caviar Black (WD6401AALS) (640 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| nightvvolf | Western Digital Caviar Black (WD6401AALS) (640 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| Sitek | Western Digital Caviar Black (WD6401AALS) (640 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| nightvvolf | Western Digital Caviar Black (WD6401AALS) (640 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| Sitek | Western Digital Caviar Black (WD6401AALS) (640 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| nightvvolf | Western Digital Caviar Black (WD6401AALS) (640 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| Sitek | Western Digital Caviar Black (WD6401AALS) (640 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |