![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue |
| Symbol | WD5000AAKX |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| przemu | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| TiredZebra | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| PeCetoLog | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| jackrzec | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| TheKaczoor | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| PeCetoLog | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| jackrzec | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| PeCetoLog | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| jackrzec | Western Digital Caviar Blue (WD5000AAKX) (500 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |