![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | RE4 |
| Symbol | WD1003FBYX |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Western Digital WD1003FBYX? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital RE4 WD1003FBYX
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
| Maksymalny transfer | 108.3 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 55.8 MB/s |
| Średni transfer | 86.2 MB/s |
| Burst rate | 199.9 MB/s |
| Czas dostępu | 12.8 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital RE4 WD1003FBYX
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
Dyskusja na forum
Data testu: 2016-07-20 16:49:25