![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | RE4 |
| Symbol | WD1003FBYX |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| TiredZebra | Western Digital RE4 (WD1003FBYX) (1000 GB, 64 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
Brak wyników dla tego programu
Brak wyników dla tego programu