![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD1002FAEX |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (7)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD1002FAEX
Zobacz więcej testów użytkownika pr3cyl
| Maksymalny transfer | 134.7 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 1.5 MB/s |
| Średni transfer | 63 MB/s |
| Burst rate | 174.3 MB/s |
| Czas dostępu | 18.4 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD1002FAEX
Zobacz więcej testów użytkownika pr3cyl
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-11-07 08:22:47