![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Toshiba |
| Model | MK50xxGSY |
| Symbol | MK3256GSY |
| Pojemność | 320 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Toshiba MK50xxGSY MK3256GSY
Zobacz więcej testów użytkownika Prlki
| Maksymalny transfer | 98.3 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 44.7 MB/s |
| Średni transfer | 75.1 MB/s |
| Burst rate | 107.1 MB/s |
| Czas dostępu | 16.6 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 78.6 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 208.8 MB/s |
| Czas dostępu | 16.6 ms |
| Prędkość odczytu | 97969 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 95189 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Toshiba MK50xxGSY MK3256GSY
Zobacz więcej testów użytkownika Prlki
Dyskusja na forum
Data testu: 2012-02-26 12:10:51