![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Toshiba |
| Model | MK50xxGSY |
| Symbol | MK3256GSY |
| Pojemność | 320 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| Prlki | Toshiba MK50xxGSY (MK3256GSY) (320 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| ptrembowelski | Toshiba MK50xxGSY (MK3256GSY) (320 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| Prlki | Toshiba MK50xxGSY (MK3256GSY) (320 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| ptrembowelski | Toshiba MK50xxGSY (MK3256GSY) (320 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| Prlki | Toshiba MK50xxGSY (MK3256GSY) (320 GB, 16 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |