![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.12 |
| Symbol | ST3500418AS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (9)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS
Zobacz więcej testów użytkownika Cingla
| Maksymalny transfer | 137.6 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 71.5 MB/s |
| Średni transfer | 110.4 MB/s |
| Burst rate | 180.1 MB/s |
| Czas dostępu | 14.3 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 115.9 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 196.7 MB/s |
| Czas dostępu | 14.5 ms |
| Prędkość odczytu | 138845 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 139085 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.12 ST3500418AS
Zobacz więcej testów użytkownika Cingla
Dyskusja na forum
Data testu: 2010-10-12 17:29:30