![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.11 |
| Symbol | ST3500320AS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (7)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS
Zobacz więcej testów użytkownika Reetou
| Maksymalny transfer | 98.6 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 49.9 MB/s |
| Średni transfer | 82.7 MB/s |
| Burst rate | 100.8 MB/s |
| Czas dostępu | 12.4 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 86.6 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 131 MB/s |
| Czas dostępu | 12.3 ms |
| Prędkość odczytu | 90687 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 89478 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS
Zobacz więcej testów użytkownika Reetou
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-05-03 19:14:31