![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.11 |
| Symbol | ST3500320AS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (7)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS
Zobacz więcej testów użytkownika DaNI3L
| Maksymalny transfer | 124.7 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 61.1 MB/s |
| Średni transfer | 99.7 MB/s |
| Burst rate | 163.3 MB/s |
| Czas dostępu | 19.6 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 0 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 0 MB/s |
| Czas dostępu | 0 ms |
| Prędkość odczytu | 126322 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 123418 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS
Zobacz więcej testów użytkownika DaNI3L
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-12-30 23:23:42