![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.11 |
| Symbol | ST3500320AS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (7)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS
Zobacz więcej testów użytkownika leming80
| Maksymalny transfer | 109.8 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 54.7 MB/s |
| Średni transfer | 89.8 MB/s |
| Burst rate | 164.8 MB/s |
| Czas dostępu | 12.3 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 94.2 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 231.5 MB/s |
| Czas dostępu | 12.1 ms |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST3500320AS
Zobacz więcej testów użytkownika leming80
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-04-24 20:50:06