![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.11 |
| Symbol | ST31500341AS |
| Pojemność | 1500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (3)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST31500341AS
Zobacz więcej testów użytkownika Elektronek
| Średnia prędkość odczytu | 108.2 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 223.5 MB/s |
| Czas dostępu | 15 ms |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST31500341AS
Zobacz więcej testów użytkownika Elektronek
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-08-02 23:41:25