![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda 7200.11 |
| Symbol | ST31000333AS |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (3)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST31000333AS
Zobacz więcej testów użytkownika ElFi
| Maksymalny transfer | 123.2 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 57.1 MB/s |
| Średni transfer | 95.6 MB/s |
| Burst rate | 328 MB/s |
| Czas dostępu | 15.3 ms |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda 7200.11 ST31000333AS
Zobacz więcej testów użytkownika ElFi
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-01-21 17:14:59