![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda |
| Symbol | ST3000DM001 |
| Pojemność | 3000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (6)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda ST3000DM001
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
| Maksymalny transfer | 211.1 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 131.1 MB/s |
| Średni transfer | 176.5 MB/s |
| Burst rate | 226.5 MB/s |
| Czas dostępu | 11.4 ms |
| Komentarz autora | |
| Dysk testowany na kontrolerze Intel P67 (p³yta Asrock Extreme4 Gen3). | |
| Średnia prędkość odczytu | 190 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 377.3 MB/s |
| Czas dostępu | 13.3 ms |
| Komentarz autora | |
| Dysk testowany na kontrolerze Intel P67 (p³yta Asrock Extreme4 Gen3). | |
| Prędkość odczytu | 198473 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 198107 KB/s |
| Komentarz autora | |
| Dysk testowany na kontrolerze Intel P67 (p³yta Asrock Extreme4 Gen3). | |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda ST3000DM001
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
Dyskusja na forum
Data testu: 2012-07-02 11:52:04