![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Seagate |
| Model | Barracuda |
| Symbol | ST3000DM001 |
| Pojemność | 3000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (6)
|
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda ST3000DM001
Zobacz więcej testów użytkownika YOCO
| Maksymalny transfer | 217.2 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 149.2 MB/s |
| Średni transfer | 188.6 MB/s |
| Burst rate | 533.7 MB/s |
| Czas dostępu | 10.7 ms |
| Komentarz autora | |
| to mój 2 test na tej platformie, zainstalowa³em nowe sterowniki i zrobi³em upgrade firmware sterownika Marvell na MB | |
| Średnia prędkość odczytu | 197.8 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 760.9 MB/s |
| Czas dostępu | 12.8 ms |
| Komentarz autora | |
| •Random access: 12,8ms •Average read: 197,8MB/s •Burst speed: 760,9MB/s | |
| Prędkość odczytu | 188155 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 184280 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Seagate Barracuda ST3000DM001
Zobacz więcej testów użytkownika YOCO
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-03-02 23:03:54