![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | EcoGreen F2 |
| Symbol | HD502HI |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (3)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung EcoGreen F2 HD502HI
Zobacz więcej testów użytkownika kaem84
| Maksymalny transfer | 100.2 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 35.2 MB/s |
| Średni transfer | 83.7 MB/s |
| Burst rate | 152.8 MB/s |
| Czas dostępu | 16.5 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 91.5 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 172.2 MB/s |
| Czas dostępu | 15.3 ms |
| Prędkość odczytu | 105475 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 108898 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Samsung EcoGreen F2 HD502HI
Zobacz więcej testów użytkownika kaem84
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-11-29 10:29:43