![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | EcoGreen F2 |
| Symbol | HD154UI |
| Pojemność | 1500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (5)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung EcoGreen F2 HD154UI
Zobacz więcej testów użytkownika Elektronek
| Maksymalny transfer | 98.1 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 49.9 MB/s |
| Średni transfer | 84.2 MB/s |
| Burst rate | 96.9 MB/s |
| Czas dostępu | 14.7 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 88.1 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 1142 MB/s |
| Czas dostępu | 15.9 ms |
| Prędkość odczytu | 101680 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 106311 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Samsung EcoGreen F2 HD154UI
Zobacz więcej testów użytkownika Elektronek
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-08-03 13:07:23