![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F1 |
| Symbol | HD103UJ |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD103UJ
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
| Maksymalny transfer | 115.9 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 55.8 MB/s |
| Średni transfer | 91.1 MB/s |
| Burst rate | 135.9 MB/s |
| Czas dostępu | 14 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 98.3 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 222 MB/s |
| Czas dostępu | 13.9 ms |
| Prędkość odczytu | 107805 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 111615 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Samsung Spinpoint F1 HD103UJ
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-04-24 10:42:44