![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Samsung |
| Model | Spinpoint F1 |
| Symbol | HD103UJ |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| Sitek | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| pihag | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| ElFi | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| ElFi | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| ElFi | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| Misiek4 | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| Sitek | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| ElFi | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| ElFi | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| Misiek4 | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| Sitek | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| ElFi | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| Misiek4 | Samsung Spinpoint F1 (HD103UJ) (1000 GB, 32 MB, 7200 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |