Testy dysków - Test dysku Western Digital Caviar SE WD800JB 80 GB
Western Digital Caviar SE WD800JB
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar SE |
| Symbol | WD800JB |
| Pojemność | 80 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | ATA 100 |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Western Digital WD800JB? Podziel się opinią »
|
Sprawdź, gdzie kupić najtaniej
Autor testu:
kaem84
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar SE WD800JB
Zobacz więcej testów użytkownika kaem84
HD Tune
| Maksymalny transfer | 56 MB/s |
| Minimalny transfer | 31.5 MB/s |
| Średni transfer | 46.1 MB/s |
| Burst rate | 62.9 MB/s |
| Czas dostępu | 15.8 ms |
|---|
HD Tach
| Średnia prędkość odczytu | 50.2 MB/s |
| Prędkość burst read | 79.7 MB/s |
| Czas dostępu | 15.9 ms |
|---|
ATTO Disk Benchmark
| Prędkość odczytu | 61286 KB/s |
| Prędkość zapisu | 61077 KB/s |
|---|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar SE WD800JB
Zobacz więcej testów użytkownika kaem84
Dyskusja na forum
Data testu:
2009-12-05 06:27:41
Dane komputera na którym wykonano test dysku Western Digital Caviar SE WD800JB:
Procesor: AMD Athlon 64 3000+ AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+
Płyta główna: MICRO-STAR INTERNATIONAL CO., LTD MS-7135
Mostek południowy: NVIDIA nForce4 MCP rev. A3
Mostek północny: NVIDIA nForce4 rev. A3
Pamięć RAM: DDR 2048 MBytes 200.6 MHz (CPU/12)
System operacyjny: Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 3 (Build 2600)