![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD7502AAEX |
| Pojemność | 750 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD7502AAEX
Zobacz więcej testów użytkownika Ant-Z
| Maksymalny transfer | 132.5 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 59.4 MB/s |
| Średni transfer | 101.6 MB/s |
| Burst rate | 220.6 MB/s |
| Czas dostępu | 12.1 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD7502AAEX
Zobacz więcej testów użytkownika Ant-Z
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-02-02 13:49:54