![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Scorpio Black |
| Symbol | WD7500BPKX |
| Pojemność | 750 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Western Digital WD7500BPKX? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Scorpio Black WD7500BPKX
Zobacz więcej testów użytkownika kamail86
| Maksymalny transfer | 134.7 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 64.2 MB/s |
| Średni transfer | 102.5 MB/s |
| Burst rate | 295.7 MB/s |
| Czas dostępu | 15.4 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Scorpio Black WD7500BPKX
Zobacz więcej testów użytkownika kamail86
Dyskusja na forum
Data testu: 2016-06-19 22:20:48