![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD6402AAEX |
| Pojemność | 640 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD6402AAEX
Zobacz więcej testów użytkownika Zingeer
| Maksymalny transfer | 133.3 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 47.2 MB/s |
| Średni transfer | 102.9 MB/s |
| Burst rate | 168.1 MB/s |
| Czas dostępu | 19.5 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 113.5 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 348.7 MB/s |
| Czas dostępu | 18 ms |
| Prędkość odczytu | 125144 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 123135 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD6402AAEX
Zobacz więcej testów użytkownika Zingeer
Dyskusja na forum
Data testu: 2011-05-19 11:05:34