![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue |
| Symbol | WD6400AAKS |
| Pojemność | 640 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (4)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD6400AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika Cybullo
| Maksymalny transfer | 114.7 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 59.2 MB/s |
| Średni transfer | 94.9 MB/s |
| Burst rate | 141.2 MB/s |
| Czas dostępu | 11.9 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 100 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 228.1 MB/s |
| Czas dostępu | 12.2 ms |
| Komentarz autora | |
| Burst speed: 228.1 MB/s | |
| Prędkość odczytu | 117220 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 117220 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD6400AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika Cybullo
Dyskusja na forum
Data testu: 2011-12-31 10:40:08