![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue |
| Symbol | WD6400AAKS |
| Pojemność | 640 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (4)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD6400AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika mensir67pl
| Maksymalny transfer | 120.8 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 55.9 MB/s |
| Średni transfer | 95.1 MB/s |
| Burst rate | 144 MB/s |
| Czas dostępu | 12 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 98.6 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 236 MB/s |
| Czas dostępu | 12 ms |
| Prędkość odczytu | 121464 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 120374 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD6400AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika mensir67pl
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-11-21 12:59:51