![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue |
| Symbol | WD6400AAKS |
| Pojemność | 640 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (4)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD6400AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
| Maksymalny transfer | 118.5 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 59.2 MB/s |
| Średni transfer | 97.6 MB/s |
| Burst rate | 182.8 MB/s |
| Czas dostępu | 12.7 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD6400AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
Dyskusja na forum
Data testu: 2012-12-18 22:33:13