![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD5003AZEX |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Western Digital WD5003AZEX? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD5003AZEX
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
| Maksymalny transfer | 162.4 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 7.1 MB/s |
| Średni transfer | 132.8 MB/s |
| Burst rate | 291.7 MB/s |
| Czas dostępu | 15.7 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD5003AZEX
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
Dyskusja na forum
Data testu: 2016-08-26 16:28:36