![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD5001AALS |
| Pojemność | 500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 32 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD5001AALS
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
| Maksymalny transfer | 91.8 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 44.3 MB/s |
| Średni transfer | 75.3 MB/s |
| Burst rate | 179.6 MB/s |
| Czas dostępu | 12.5 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD5001AALS
Zobacz więcej testów użytkownika TiredZebra
Dyskusja na forum
Data testu: 2016-08-19 16:10:20