![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Green |
| Symbol | WD40EZRX |
| Pojemność | 4000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 64 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| romeo1972 | Western Digital Green (WD40EZRX) (4000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| colinSTi | Western Digital Green (WD40EZRX) (4000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| colinSTi | Western Digital Green (WD40EZRX) (4000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| romeo1972 | Western Digital Green (WD40EZRX) (4000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| colinSTi | Western Digital Green (WD40EZRX) (4000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |