![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue (SE16) |
| Symbol | WD3200AAKS |
| Pojemność | 320 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (5)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue (SE16) WD3200AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
| Maksymalny transfer | 109.4 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 35.3 MB/s |
| Średni transfer | 88.1 MB/s |
| Burst rate | 121.3 MB/s |
| Czas dostępu | 16.6 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 93.5 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 222.1 MB/s |
| Czas dostępu | 15.3 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue (SE16) WD3200AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika Misiek4
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-09-04 10:45:05