![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue (SE16) |
| Symbol | WD3200AAKS |
| Pojemność | 320 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena |
/5 (5)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue (SE16) WD3200AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika cabis
| Maksymalny transfer | 101.6 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 32.9 MB/s |
| Średni transfer | 80.2 MB/s |
| Burst rate | 128.1 MB/s |
| Czas dostępu | 15.8 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 86.9 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 188.7 MB/s |
| Czas dostępu | 17.6 ms |
| Prędkość odczytu | 103244 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 104449 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue (SE16) WD3200AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika cabis
Dyskusja na forum
Data testu: 2009-01-11 04:49:33