![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | VelociRaptor |
| Symbol | WD3000GLFS |
| Pojemność | 300 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 10000 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Western Digital WD3000GLFS? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital VelociRaptor WD3000GLFS
Zobacz więcej testów użytkownika goldapiak
| Maksymalny transfer | 118.4 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 68.4 MB/s |
| Średni transfer | 99.7 MB/s |
| Burst rate | 206.3 MB/s |
| Czas dostępu | 7 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 105.7 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 264.5 MB/s |
| Czas dostępu | 7.2 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital VelociRaptor WD3000GLFS
Zobacz więcej testów użytkownika goldapiak
Dyskusja na forum
Data testu: 2008-12-01 11:06:33