![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue (SE16) |
| Symbol | WD2500AAKS |
| Pojemność | 250 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA II |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 16 MB |
| Średnia ocena | BRAK OCEN | Posiadasz dysk Western Digital WD2500AAKS? Podziel się opinią » |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue (SE16) WD2500AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika pr3cyl
| Maksymalny transfer | 92.3 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 45.4 MB/s |
| Średni transfer | 75.9 MB/s |
| Burst rate | 137.1 MB/s |
| Czas dostępu | 15.4 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue (SE16) WD2500AAKS
Zobacz więcej testów użytkownika pr3cyl
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-11-07 08:27:47