![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Green |
| Symbol | WD20EZRX |
| Pojemność | 2000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (3)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Green WD20EZRX
Zobacz więcej testów użytkownika kaem84
| Maksymalny transfer | 137.3 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 77.3 MB/s |
| Średni transfer | 110 MB/s |
| Burst rate | 341.8 MB/s |
| Czas dostępu | 14.8 ms |
| Średnia prędkość odczytu | 115.5 MB/s |
|---|---|
| Prędkość burst read | 344.3 MB/s |
| Czas dostępu | 14.5 ms |
| Prędkość odczytu | 143292 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 134666 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Green WD20EZRX
Zobacz więcej testów użytkownika kaem84
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-05-21 11:42:13