![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Green |
| Symbol | WD20EZRX |
| Pojemność | 2000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 64 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| TiredZebra | Western Digital Green (WD20EZRX) (2000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| AbrahaM | Western Digital Green (WD20EZRX) (2000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki | ||||||||||
| kaem84 | Western Digital Green (WD20EZRX) (2000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| AbrahaM | Western Digital Green (WD20EZRX) (2000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||||
| kaem84 | Western Digital Green (WD20EZRX) (2000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| AbrahaM | Western Digital Green (WD20EZRX) (2000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki | ||||
| kaem84 | Western Digital Green (WD20EZRX) (2000 GB, 64 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |