Testy dysków - Test dysku Western Digital Caviar WD1600AAJS 160 GB
Western Digital Caviar WD1600AAJS
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar |
| Symbol | WD1600AAJS |
| Pojemność | 160 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 8 MB |
| Średnia ocena |
|
Test macierzy RAID 0 zbudowanej z dysków Western Digital Caviar WD1600AAJS 160 | Ilość dysków w macierzy | 2 |
| Kontroler | nVidia |
| Stripe | 128 KB |
Sprawdź, gdzie kupić najtaniej
Autor testu:
Sitek
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar WD1600AAJS
Zobacz więcej testów użytkownika Sitek
HD Tune
| Maksymalny transfer | 165.2 MB/s |
| Minimalny transfer | 101.3 MB/s |
| Średni transfer | 132.9 MB/s |
| Burst rate | 109.9 MB/s |
| Czas dostępu | 9.6 ms |
|---|
HD Tach
| Średnia prędkość odczytu | 143.8 MB/s |
| Prędkość burst read | 232.2 MB/s |
| Czas dostępu | 9.3 ms |
|---|
ATTO Disk Benchmark
| Prędkość odczytu | 145362 KB/s |
| Prędkość zapisu | 155464 KB/s |
|---|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar WD1600AAJS
Zobacz więcej testów użytkownika Sitek
Dyskusja na forum
Data testu:
2008-04-28 11:30:34
Dane komputera na którym wykonano test dysku Western Digital Caviar WD1600AAJS:
Procesor: Intel Pentium E2160 Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2160 @ 1.80GHz
Płyta główna: Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-73PVM-S2
Mostek południowy: NVIDIA nForce 630i rev. A2
Mostek północny: NVIDIA GeForce 7100 rev. A2
Pamięć RAM: DDR2 2048 MBytes 400.1 MHz (1:2)
System operacyjny: Microsoft Windows XP Professional Dodatek Service Pack 2 (Build 2600)