![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Black |
| Symbol | WD1502FAEX |
| Pojemność | 1500 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (1)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD1502FAEX
Zobacz więcej testów użytkownika tazos333
| Maksymalny transfer | 147.9 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 59.7 MB/s |
| Średni transfer | 111.4 MB/s |
| Burst rate | 166.9 MB/s |
| Czas dostępu | 10.9 ms |
| Prędkość odczytu | 147492 KB/s |
|---|---|
| Prędkość zapisu | 140297 KB/s |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Black WD1502FAEX
Zobacz więcej testów użytkownika tazos333
Dyskusja na forum
Data testu: 2011-12-03 22:21:46