![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Scorpio |
| Symbol | WD1200BEVS |
| Pojemność | 120 GB |
| Format | 2.5 " |
| Interfejs | SATA |
| Prędkość obrotowa | 5400 rpm |
| Bufor | 8 MB |
Masz szybki dysk?
Przetestuj go i umieść w rankingu.
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||||||
| nightvvolf | Western Digital Scorpio (WD1200BEVS) (120 GB, 8 MB, 5400 obr/min)
|
Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||||
| nightvvolf | Western Digital Scorpio (WD1200BEVS) (120 GB, 8 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |
| Autor | Wyniki | Screen | ||||
| nightvvolf | Western Digital Scorpio (WD1200BEVS) (120 GB, 8 MB, 5400 obr/min)
| Zobacz pełne wyniki |