![]() |






Ranking dysków twardych
| Producent | Western Digital |
| Model | Caviar Blue |
| Symbol | WD10EZEX |
| Pojemność | 1000 GB |
| Format | 3.5 " |
| Interfejs | SATA 6Gb |
| Prędkość obrotowa | 7200 rpm |
| Bufor | 64 MB |
| Średnia ocena |
/5 (2)
|
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD10EZEX
Zobacz więcej testów użytkownika romked
| Maksymalny transfer | 191.4 MB/s |
|---|---|
| Minimalny transfer | 89.8 MB/s |
| Średni transfer | 149.8 MB/s |
| Burst rate | 212.5 MB/s |
| Czas dostępu | 14.9 ms |
Zobacz więcej testów dysku Western Digital Caviar Blue WD10EZEX
Zobacz więcej testów użytkownika romked
Dyskusja na forum
Data testu: 2013-09-18 21:47:17